Program mentoringowy

  • Chcesz dokonać zmiany w swoim życiu, ale nie wiesz od czego zacząć…
  • Wiesz co chcesz osiągnąć, ale nie umiesz stworzyć strategii, aby to osiągnąć….
  • Zacząłeś działać, ale zabrakło Ci wytrwałości….

„Wszystko jest możliwe jeżeli nie musisz tego zrobić sam” – usłyszałem kiedyś to mądre zdanie od mojego mentora.

Od 2006 roku pomagam ludziom ambitnym osiągać ich cele.

Przykładowe opinie moich klientów:

Pracowałam z Andrzejem ponad pół roku (sesje przez Skype raz w miesiącu). Efekt? Przeszłam transformację z osoby, która nie wiedziała, po co żyje, do człowieka świadomego swoich talentów i obdarowań, który może śmiało powiedzieć, że kocha swoje życie. Przed rozpoczęciem pracy z Andrzejem 16 lat pracowałam w domu odcięta od ludzi i przerażona kontaktem z nimi. W efekcie naszej pracy stworzyłam i prowadzę kurs online, założyłam i piszę bloga, napisałam książkę, pracuję nad zorganizowaniem grupowej imprezy outdoorowej. Gorąco polecam!

 Gosia Procházka – autorka książki „Camino. Droga, która woła”

Z usług Andrzeja Burzyńskiego pierwszy raz skorzystałem w 2007 roku i do tej pory co jakiś czas korzystam w nowo-rodzących sie problemach związanych z prowadzeniem firmy i w życiu osobistym. Andrzej poprowadził świetne motywujące szkolenia dla pracowników mojej firmy z zakresu motywowania do wydajniejszej pracy, sposobów sprzedaży i radzenia sobie z trudnosciami i stresami, rozwiazywania problemów w relacjach pomiędzy pracownikami. Dla kierownictwa firmy poprowadził coaching, który spowodował dość istotne zmiany co do ról w firmie, oraz przyniósł dzięki temu nowe pomysły na dalszy rozwój firmy. Polecam z czystym sumieniem Andzreja jako coacha

Tomasz Dobies – właściciel

W chwili zwatpienia moj narzeczony polecił mi porozmawiać z kims kto mi wskaże dalsza droge- i był to Andrzej.Wczesniej nie mialam coacha i nie zabardzo wiedzialam w jaki sposob ktos kogo nie znam ma mi tak pomóc. Odnosze wrażenie że Andrzej umie czytać w myślach;) Tak sobie wyobrażałam droge do marzen ale balam się zaryzykować-bo nikt doświadczony życiowo mnie w tym nie upewnił. Mnostwo cennych rad z życia wziętych, plan działania i pozytywne nastawienie to to co zyskałam po rozmowie z Andrzejem. Polecam tym co maja konkretny plan i go nie mają, tym co mają chęci żyć w zgodzie ze sobą!:)

 Anna – Pracownik biurowy

Pozostałe 165 opinii moich klientów znajdziesz na portalu DobryCoach.pl.

Szanując Twój czas przejdę od razu do istoty mojej propozycji:

Jeżeli potrzebujesz wsparcia, to napisz:

  • W czym potrzebujesz pomocy
  • W jakim czasie chcesz rozwiązać ten problem
  • Jakim budżetem dysponujesz

Moje obietnice:

  • Osobiście przeczytam każdą wiadomość
  • Każdy kto napisze otrzyma ode mnie propozycję szytą na miarę jego potrzeb i możliwości.

Skontaktuj się poprzez ten formularz.

Ps. Jeżeli nie dostaniesz odpowiedzi przez 24 h to napisz do mnie na adres: andrzej@koah.pl

Autor:
Andrzej Burzyński

Andrzej Burzyński

Cześć :) Mam na imię Andrzej i choć pracowałem w różnych zawodach, to zawsze robiłem to co sprawiało mi satysfakcję a jednocześnie pozwalało zarobić. Chcę Ci pokazać, jak Ty możesz nie tylko odkryć i rozwijać satysfakcjonującą pracę, ale także jak dobrze na niej zarobić.

Please note

This is a widgetized sidebar area and you can place any widget here, as you would with the classic WordPress sidebar.