Jak zarządzać sobą?

Podnieś swoje życie na wyższy poziom, korzystając z wiedzy oraz praktycznych ćwiczeń zawartych w ośmiu nagraniach, z których każde trwa 60 minut. W pakiecie otrzymasz także dwa bonusowe nagrania.

UWAGA!

Nagrania z tego kursu pochodzą z I części Akademii Rozwoju Przedsiębiorcy.

1. Jak być bardziej zdyscyplinowanym?

Dyscyplina to umiejętność robienia tego, co zostało zaplanowane. Jak każda inna umiejętność, może być podniesiona na wyższy poziom. Z tego nagrania poznasz osiem kroków do bycia bardziej zdyscyplinowanym.

2. Jak mieć czas na to, co w życiu ważne?

Nie mamy wystarczająco czasu, aby zrobić w życiu wszystko, ale mamy wystarczająco czasu, aby zrobić to co naprawdę ważne. Z tego nagrania dowiesz się, co dla Ciebie jest naprawdę ważne oraz jak znaleźć na to czas.

3. Jak zarządzać finansami?

Zarządzanie finansami, to pokazanie swoim finansowo, gdzie mają iść, zamiast zastanawiania się dokąd poszły. Z tego nagrania nauczysz się całościowego patrzenia na zarządzanie finansami, obejmującego spłatę długów, budżet domowy, oszczędności, inwestycje, podniesienie statusu oraz darowizny.

4. Jak odkryć i rozwijać swoją pasję?

Pasja dodaje emocji naszemu życiu, dlatego ważne jest aby umieć odkryć i rozwinąć swoją pasję. Z tego nagrania dowiesz się jak to zrobić.

5. Jak rozumieć emocje?

Emocje, to potężne siły, które mogą nam służyć lub nas zniszczyć. Emocje, też przekazują nam ważne informacje o tym, co się z nami dzieje, dlatego ważne jest aby je rozumieć.

6. Jak radzić sobie ze stresem?

Stres to nieodłączny towarzysz naszego życia. Nie unikniemy go, natomiast ważne jest aby panować nad nim, a nie pozwolić aby on panował nad nami.

7. Jak ukształtować właściwe nastawienie?

Właściwe nastawienie pozwala wykorzystać nasz pełen potencjał oraz dostrzec nadarzające się okazje. Nastawienie to nasza decyzja o tym jaką postawę przyjmiemy wobec rzeczywistości, która nas spotyka.

8. Jak zwiększyć swoją samoocenę?

Sposób w jaki siebie traktujesz sprawia, że czujesz się osobą spełnioną lub nieszczęśliwą. Zdrowa miłość do siebie to absolutna podstawa do szczęśliwego życia.

BONUS nr1

„Jak stworzyć budżet domowy?”

BONUS nr2

„Asertywność w praktyce”

INWESTYCJA:

WERSJA nr1

Pakiet nagrań: 97 zł

Pakiet nagrań czyli 10 nagrań po 60 minut.

Kurs możesz otrzymać klikając w ten link: KUP TERAZ

WERSJA nr 2

Pakiet nagrań czyli 10 nagrań po 60 minut plus 10 sesji po 45 minut (via skype lub telefon). Częstotliwość konsultacji ustalana jest indywidualnie. Mogą one odbywać się w zakresie od spotkań cotygodniowych do co miesięcznych.

INWESTYCJA:

2 000 zł (płatne 200 zł przed każdą sesją) lub  1 500 zł ( 25 % rabat przy płatności z góry za cały kurs)

Napisz do mnie poprzez formularz kontaktowy.

UWAGA!

W tej wersji z oczywistych względów jest ograniczona ilość osób. O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń popartych wpłatą.

DANE DO PŁATNOŚCI:

KOAH

38 1140 2004 0000 3202 8130 7438

Tytuł przelewu: “Jak zarządzać sobą”

Autor:
Andrzej Burzyński

Andrzej Burzyński

Cześć :) Mam na imię Andrzej i choć pracowałem w różnych zawodach, to zawsze robiłem to co sprawiało mi satysfakcję a jednocześnie pozwalało zarobić. Chcę Ci pokazać, jak Ty możesz nie tylko odkryć i rozwijać satysfakcjonującą pracę, ale także jak dobrze na niej zarobić.

Please note

This is a widgetized sidebar area and you can place any widget here, as you would with the classic WordPress sidebar.