Kurs Umiejętności Menedżerskich

Umiejętność postępowania z ludźmi jest takim samym towarem handlowym jak cukier czy kawa. I zapłacę za tę umiejętność więcej niż za jakąkolwiek inną pod słońcem”.

John D. Rockefeller

Posiadając umiejętności menedżerskie jesteś:

 1. Jednym z najbardziej poszukiwanych pracowników na rynku pracy
 2. Decydujesz dla kogo chcesz pracować.
 3. Dyktujesz warunki finansowe na jakich chcesz pracować.
 4. Tworzysz fantastyczną atmosferę w pracy.
 5. Dzięki sztuce budowania relacji możesz osiągnąć prawie wszystko.
 6. Umiesz zbudować także relacje rodzinne.

Celem szkolenia on-line pt. „Kurs Umiejętności Menedżerskich”

jest podniesienie na wyższy poziom umiejętności zarządzania ludźmi.

Korzyści ze szkolenia:

 • poznanie swoich silnych i słabych stron jako menedżer
 • umiejętność odkrycia i wykorzystania naturalnych predyspozycji członków zespołu
 • nauka różnych stylów zarządzania stosowanych dostosowanych do pracowników
 • zrozumienie jak motywować i korygować ludzi zgodnie z ich osobowością
 • nauka produktywności w działaniach menedżerskich
 • poznanie modelu von Thuna, aby lepiej się komunikować
 • nauka asertywności, czyli dbania o równe prawa dla wszystkich
 • poznanie naturalnych etapów rozwoju każdego zespołu oraz właściwych działań lidera
 • nauka skutecznego delegowania działań w zespole
 • stworzenie planu rozwoju swojej kariery


OPINIE :

Z usług Andrzeja Burzyńskiego pierwszy raz skorzystałem w 2007 roku i do tej pory co jakiś czas korzystam w nowo-rodzących sie problemach związanych z prowadzeniem firmy i w życiu osobistym. Andrzej poprowadził świetne motywujące szkolenia dla pracowników mojej firmy z zakresu motywowania do wydajniejszej pracy, sposobów sprzedaży i radzenia sobie z trudnościami i stresami, rozwiązywania problemów w relacjach pomiędzy pracownikami. Dla kierownictwa firmy poprowadził coaching, który spowodował dość istotne zmiany co do ról w firmie, oraz przyniósł dzięki temu nowe pomysły na dalszy rozwój firmy. Polecam z czystym sumieniem Andrzeja jako coacha

Tomasz Dobies – właściciel sieci sklepów Zielone ZOO

Andrzej Burzyński dostał od nas zadanie poprawienia jakości pracy w firmie za pomocą ocen poszczególnych pracowników. Dzięki jego metodzie nastąpiła ocena i weryfikacja miejsc pracy i pracowników.

W wielu wypadkach przeprowadzane zostały również indywidualne konsultacje dotyczące pracy zawodowej i funkcjonowania w firmie. Dzięki nim pracownicy mogli uzyskać wiedzę w temacie efektywnych działań dostosowanych do indywidualnych możliwości.

Kadra zarządzająca mogła również skorzystać z dedykowanego dla niej szkolenia.

Współpraca z Andrzejem Burzyńskim zaowocowała pozytywnymi o oczekiwanymi zmianami w firmie. Kompleksowe działania i profesjonalne podejście spowodowało że współpracę tą cały czas kontynuujemy.

Bartosz Król – REWORK POLAND sp. z o.o i sp. k

Polecam Andrzeja jako coacha i mentora. Jest konkretny, zaangażowany i bardzo profesjonalny w tym co robi. Wiedza którą przekazuje jest praktyczna i gotowa do zastosowania w każdej dziedzinie życia. Potrafi zaciekawić i zainspirować do dalszego działania. Pasja którą wkłada w swoje szkolenia emanuje na nas samych i motywuje do dalszego rozwoju. U Andrzeja miałem przyjemność odbywać ” Kurs Umiejętności Menedżerskich ” i gorąco polecam dla osób zainteresowanych zarządzaniem ludźmi a także podnoszeniem własnej skuteczności. Współpraca z Nim jest bardzo ciekawa i bogata w nowe odkrycia.

Piotr – początkujący menedżer

U Andrzeja byłam na różnych szkoleniach, miałam też kilka rozmów i to, co najbardziej cenie u Niego to, że jest nie tylko coach’em, ale również mentorem. Zawsze stara się w bardzo praktyczny sposób podejść do problemu i ma cenne rady oraz wskazówki, które od razu można wprowadzić w życie. Poza tym do każdej sytuacji podchodzi z madrością, gdzie nikomu nie obiecuje „gruszek na wierzbie”, ale na podstawie mądrości i wiedzy próbuje znaleźć rozwiązanie, aby każdy zaszedł tam, gdzie chce dojść. Potrafi również zrozumieć na czym danej osobie zależy, aby to odbiorca, jak najwięcej wyniósł z relacji ze spotkania/szkolenia.

Bożena – Manager

Andrzeja znam od kilku lat. Przez ten czas poznałam go jako mentora, szkoleniowca, człowieka, który nigdy nie szczędził rad i zawsze można było na niego liczyć. Dlatego kiedy przyszła decyzja o założeniu firmy zdecydowałam się na Kurs Umiejętności Menedżerskich. . Dzięki sesjom mogłam zrozumieć błędy, które popełniałam w trakcie budowania firmy. Dzięki sesjom szybciej owe błędy eliminowałam. Koncentrowałam się na wąskim zakresie swoich obowiązków, Andrzej otworzył mi oczy, poszerzył horyzont i pomógł zrozumieć, że mogę zrobić znacznie więcej niż mi się zdaje. Andrzej jest skarbnicą wiedzy rozwojowej i biznesowej. To była bardzo dobra decyzja, podjęta w bardzo dobrym momencie. Uczyłam się prowadzić firmę, podejmowałam własne decyzje mając coacha pod ręką. Andrzej uczulał mnie na zagrożenia, omawialiśmy potencjalne pułapki, korygował mój sposób komunikacji z pracownikami. Dzięki sesjom ukierunkowałam się na prawidłowe tory i zamierzam to dalej rozwijać. Polecam Andrzeja i jego autorskie programy!

Edyta – Właściciel firmy sprzątającej

PROGRAM KURSU:

Nagranie nr1: JAK MOTYWOWAĆ, SPRZEDAWAĆ I ZARZĄDZAĆ INNYMI POPRZEZ ZNAJOMOŚĆ TYPÓW OSOBOWOŚCI?

Nagranie nr2: JAK STOSOWAĆ RÓŻNE TYPY PRZYWÓDZTWA BY SKUTECZNIEJ PRZEWODZIĆ INNYMI?

Nagranie nr3: JAK KOMUNIKOWAĆ SIĘ SKUTECZNIEJ?

Nagranie nr4: JAK BYĆ BARDZIEJ ASERTYWNYM?

Nagranie nr5: JAK CHWALIĆ I KORYGOWAĆ?

Nagranie nr6: JAK BYĆ BARDZIEJ PRODUKTYWNYM?

Nagranie nr7: JAK DELEGOWAĆ ZADANIA?

Nagranie nr8: JAKIE SĄ ETAPY ROZWOJU ZESPOŁU?

Nagranie nr9: JAKA JEST TWOJA TOŻSAMOŚĆ BIZNESOWA?

Nagranie nr10: JAK STWORZYĆ ŚCIEŻKĘ KARIERY?

INWESTYCJA:

Pakiet nagrań czyli 10 nagrań po 60 minut plus 10 sesji po 60 minut (via skype lub telefon). Częstotliwość konsultacji ustalana jest indywidualnie. Mogą one odbywać się w zakresie od spotkań cotygodniowych do co miesięcznych.

2 000 zł za pakiet 10 spotkań plus nagrania. – przy płatności z góry

250 zł za każdą 60 minutową sesję on-line – przy płatności za każdą sesję osobno.

UWAGA!

Obecnie mam wolne 1 z 3 miejsc.

O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń popartych wpłatą.

Napisz do mnie poprzez formularz kontaktowy.

DANE DO PŁATNOŚCI:

KOAH

38 1140 2004 0000 3202 8130 7438

Tytuł przelewu: “Kurs Umiejętności Menedżerskich”

Autor:
Andrzej Burzyński

Andrzej Burzyński

Cześć :) Mam na imię Andrzej i choć pracowałem w różnych zawodach, to zawsze robiłem to co sprawiało mi satysfakcję a jednocześnie pozwalało zarobić. Chcę Ci pokazać, jak Ty możesz nie tylko odkryć i rozwijać satysfakcjonującą pracę, ale także jak dobrze na niej zarobić.

Please note

This is a widgetized sidebar area and you can place any widget here, as you would with the classic WordPress sidebar.